Resimli Kurban Bayramı Mesajları, Tebrikleri

Resimli Kurban Bayramı Mesajları, Tebrikleri
179
A+
A-

Resimli Kurban Bayramı Mesajları, Tebrikleri, Bayram Kutlama Dilek sözleri

“Bayramın getirdiği bereket ve huzur, tüm yıl boyunca evinizden eksik olmasın. Kurban Bayramınız mübarek olsun!”

“Kurban Bayramının tüm sevdiklerinizle birlikte huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Bayramınız kutlu olsun!”

Kurban Bayramının tüm insanlığa barış, birlik ve dayanışma getirmesini temenni ederim. Bayramınız mübarek olsun!”

Bayram Mesajı

Bayramınız kutlu olsun, iyi bayramlar.

“Kurban Bayramınız kutlu olsun. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmeniz ve yüzünüzde gülümseme olması dileğiyle… “

“Bu mübarek Kurban Bayramı’nda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi dolu dostlarınız olsun. Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.”

“Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…”

“Kurban bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle… Kurban Bayramınız mübarek olsun! “

“Allah’tan adaklarınızı kabul etmesini ve isteklerinize cevap vermesini niyaz ediyorum. Size ve ailenize huzurlu ve müreffeh bir yaşam için Allah’tan dua ediyorum. Allah’ın selamı her zaman üzerinizde olsun. Kurban Bayramınız kutlu mübarek olsun.”

Bayram Mesajı

Güzellik, birlik beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diliyoruz.

“Bir Kurban Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyoruz. “

“Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun! “

“Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar! “

“Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.”

Bayram Mesajı

Unuttuklarını anımsa kaybettiklerini ara, özlediysen git bul, kırdıysan af dile, kırıldıysan affet, seviyorsan öyle, çünkü; bugün bayram! Hayırlı Bayramlar Dileğiyle…

“Kardeşliğin doğduğu, Sevgilerin birleştiği, Belki durgun, Belki yorgun, Yine de mutlu, Yine de umutlu, Yine sevgi dolu Nice bayramlara…”

“Bir kucak sevgi kapatır mesafeleri, Bir sıcak mesaj Birleştirir gönülleri Hayırlı Bayramlar”

iyi bayramlar

* Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm; Bayramınız mübarek olsun!

* Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

* Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

Bayram Mesajı

* Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

 * Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.”

“Yüreklerin birbirine yakın olduğu, sevgi ve paylaşımın zirveye çıktığı bu özel Kurban Bayramında sıcaklığınız hiç eksik olmasın. Bayramınız kutlu olsun!”

Bayram Mesajı

Gülmek Güllerin, Ağlamak Bulutların, Güneş Gündüzlerin Umutlar Yarınların, Mutluluklarsa Senin ve Sevdiklerinin Olsun. Bayramın Kutlu Olsun…

* Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyoruz. 

* Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.. 

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

Bayram Mesajı

Sevdiklerinle birlikte mutlu, huzurlu, nice bayramlar dilerim. Bayramınız kutlu olsun.

* Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

* En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak ‘merhabadır’ bayramlar.  Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun!”

* Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar! 

“Bu mübarek Kurban Bayramında ailenin bir arada olduğu, sevdiklerinle mutlu ve huzurlu bir zaman geçirmen dileğiyle, bayramını kutlarım

Kurban Bayramınız kutlu olsun.

“Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle… “

“Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle… “

“Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle. “

“Kim Rabbine kavuşmak istiyorsa, büyük amel yapsın ve Rabbinin sevgisinden sual etmesin. Kurban Bayramınız mübarek olsun.”

Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bayram, gönüllerdeki sevgi bağlarını güçlendirsin. Tüm güzellikler sizinle olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun!”

“Güzellikler ve iyiliklerle dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dualarınız kabul olsun.”

“Kurban Bayramının rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bayramlar dilerim.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.